TOBB İhale Duyuruları

SÜRELİ İHALELER

İhaleler ile ilgili TOBB'a iletilen ek bilgilere Detaylı Bilgi kolonundan ulaşabilirsiniz.
Kolon başlıklarına tıklayarak sıralama yapabilirsiniz
Son Başvuru TarihiÜlkeKonuDetaylı Bilgi

27.06.2017

TUNUS Tunus'ta Açılan Uluslararası İhaleler
Tunus’ta açılan uluslararası nitelikteki ihaleler ile kamu alımlarına ilişkin T.C. Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nin derlediği özet bilgiler ekte sunulmaktadır. Çoklu ihale duyurumuzun "İhale Tarihi" alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

29.06.2017

HONG KONG Hong Kong İhale Duyuruları
T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden 19.05.2017 tarihinde gönderilen iletide, Hong Kong yönetimince 4 adet ihale açıldığı bildirilmektedir. İletide ayrıca, Hong Kong Hükümeti Lojistik Dairesinde (GLD- Government Logistics Department) bir tedarikçiler listesi tutulduğu ve firmalarımızın http://www.gldetb.gov.hk adresinden söz konusu tedarikçiler listesine kayıt yaptırabilecekleri ve açılan ihalelerden doğrudan haberdar olabilecekleri belirtilmektedir. Bunun dışında, Hong Kong Hükümeti’nin e-Tender Box (ETB) adlı bir elektronik ihale sistemi kullanmakta olduğu; GLD’nin tedarikçiler listesine kayıtlı ve üye firmaların http://www.gldetb.gov.hk adresinde bulunan elektronik ihale sistemine girerek ihale dokümanlarını kendi bilgisayarlarına indirebilecekleri bilgisi de verilmektedir. Açılan ihalelere ilişkin Ataşeliğin gönderdiği belge (İngilizce ve tercümesi) ekte sunulmaktadır. İhalelere ilişkin tarafımızdan yapılan duyurunun “İhale Tarihi” alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

30.06.2017

IRAK Bağdat’taki Almanya Büyükelçilik Binasının İnşaat/Tadilat Projesi İhalesi
Almanya’da yerleşik Alman Dışişlerine bağlı bir kurum olan REICHEL tarafından, Irak Bağdat’ta Almanya Büyükelçilik binasının İnşaat/Tadilat Projesi için Türkiye’den yüklenici bir şirket arandığı ve pazarlık usulüyle yapılacak ihaleye katılmaya niyetli firmaların “yeterlilik” için ilgi bildiriminde bulunmaya davet edildiği bildirilmiştir.

01.07.2017

IRAK Al Faw Terminal A Ön Yeterlilik İlanı
Irak Ulaştırma Bakanlığı / Irak Limanları Genel Şirketi (GCPI), nitelikli konteyner terminal işletmecilerini, Al Faw yarımadası üzerinde inşa edilecek A Terminalinin bir bölümünün imtiyaz ihalesi için nitelikli terminal işletmecilerini teklif vermek üzere ön yeterlik başvurusuna davet etmektedir.

10.07.2017

IRAK 777 Ton Ön Karışım Alım İhalesi
Irak Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ticaret Ataşeliğinden alınan; Irak Ticaret Bakanlığı’na bağlı Tohum İşleme Şirketinin düzenlediği 777 tonluk ön karışım tedarik ihalesi duyurusunun bir örneği ekte sunulmaktadır.

10.07.2017

IRAK 777 Ton Ön Karışım Alım İhalesi
Irak Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ticaret Ataşeliğinden alınan; Irak Ticaret Bakanlığı’na bağlı Tohum İşleme Şirketinin düzenlediği 777 tonluk ön karışım tedarik ihalesi duyurusunun bir örneği ekte sunulmaktadır.

12.07.2017

TUNUS Tunus'ta Açılan Uluslararası İhaleler
Tunus’ta açılan uluslararası nitelikteki ihaleler ile kamu alımlarına ilişkin T.C. Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nin derlediği özet bilgiler ekte sunulmaktadır. Çoklu ihale duyurumuzun "İhale Tarihi" alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

12.07.2017

SRİ LANKA Kapasitör Banklarının Kurulumu İhalesi
Seylan Elektrik Kurulu’nun (The Ceylon Electricity Board) Pannipitiya Trafo Merkezinde 100 Mvar Sigorta Anahtarlamalı Kapasitör Banklarının kurulumu için düzenlediği ihale duyurusu, Dışişleri Bakanlığımızın 26.05.2017 tarihli yazısı ekinde alınmakla ilişikte sunulmaktadır. Yazıda 100 Mvar Sigorta Anahtarlamalı Kapasitör Banklarının kurulumunu içeren SESRIP Package 7-LOT A1’in tasarımı, temini ve kurulumu için kapalı zarf usulü ihale açıldığı bildirilmektedir. Ayrıca, 18 Mayıs 2017 tarihli ihale ilanına http://www.ceb.lk/index.php?aam_media=22306 adresinden erişilebildiği belirtilmektedir.

16.07.2017

IRAK Irak’ta Yatırım Fırsatı: Yüksek Alümina (alüminyum oksit) Refrakter Üretim Tesisinin İyileştirilmesi ve İşletilmesi
Irak Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ticaret Ataşeliğinden 01.06.2017 tarihinde alınan ve bir örneği ekte sunulan yazıda; Irak Sanayi ve Madenler Bakanlığı’nın The State Company for Glass &Refractories lndustry (SCG&R) Şirketine bağlı Yüksek Alümina (alüminyum oksit) Refrakter Üretim Tesisinin iyileştirilmesi ve işletmeye alınmasına talip olabilecek yatırımcıları teklif vermeye davet ettiği bildirilmektedir.

18.07.2017

TANZANYA Ticaret ve Lojistik Merkezi Projesi
T.C. Darüsselam Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinden 19.06.2017 tarihinde alınan ve bir örneği ekte sunulan yazıda; Tanzanya Hükümetinin özel sektör girişimcileri ile birlikte Joint Venture modeliyle gerçekleştirmek üzere inşa etmeyi planladığı Ticaret ve Lojistik merkezi projesi ile ilgili olarak niyet mektuplarının toplanmasına başlandığı bildirilmektedir.

18.07.2017

IRAK Müzik Aleti Alım İhalesi
Irak Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ticaret Ataşeliğinden alınan; Irak Savunma Bakanlığı’na bağlı Sözleşmeler ve Satış Genel Müdürlüğü’nün düzenlediği müzik aleti alım ihalesi duyurusunun bir örneği ekte sunulmaktadır.

24.07.2017

IRAK Irak Petrol Bakanlığı-Midland Rafinerisinin Tedarik Listeleri
Irak Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ticaret Ataşeliğinden alınan bir iletinin ekinde yer alan; Irak Petrol Bakanlığı Midland Rafinerisinin çeşitli malzemeler, yedek parçalar ve donanım gereksinimini gösterir tedarik listeleri ekte sunulmaktadır.

01.08.2017

BURUNDi Alışveriş Merkezi İnşaatı
Burundi Maliye Bakanlığı’nın Başkent Bujumbura’da bir alışveriş merkezi inşaatına ilişkin ihale duyurusu, Burundi’nin Ankara Büyükelçiliği’nin 17.05.2017 tarihli yazısı ekinde alınmakla ilişikte sunulmaktadır.

02.08.2017

TANZANYA Demiryolu Hatlarının İyileştirilmesi İhalesi
T.C. Darüsselam Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinden 08.06.2017 tarihinde alınan ve bir örneği ekte sunulan yazıda; Dar Es Salaam-Ngerengere, (145 Km), Ngerengere Kilosa (138 Km) demiryolu hatlarının iyileştirilmesi için ihaleye çıkıldığı bildirilmektedir.