TOBB İhale Duyuruları

SÜRELİ İHALELER

İhaleler ile ilgili TOBB'a iletilen ek bilgilere Detaylı Bilgi kolonundan ulaşabilirsiniz.
Kolon başlıklarına tıklayarak sıralama yapabilirsiniz
Son Başvuru TarihiÜlkeKonuDetaylı Bilgi

20.02.2018

TANZANYA Arıtma Tesisi İçin Önyeterlilik İlanı
T.C. Darüsselam Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinden 24.01.2018 tarihinde alınan ve bir örneği ekte sunulan yazıda; Tanzanya’nın Mwanza Su ve Kanalizasyon İdaresinin nitelikli inşaat firmalarını Mwanza şehrinde su boru hattı ve su arıtma tesisi inşa edilmesi konusunda ön yeterlilik için ilgi beyanında bulunmaya davet ettiği bildirilmektedir.

21.02.2018

TANZANYA Fizibilite ve Müşavirlik Hizmetleri için Niyet Başvurusu Talebi
T.C. Darüsselam Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinden 02.02.2018 tarihinde alınan ve bir örneği ekte sunulan yazıda; Tanzanya Liman İdaresi’nin, nitelikli mühendislik ve müşavirlik firmalarını, Victorya Gölü ve Hint Okyanusu kıyısındaki bazı limanların genişletilmesi ve modernizasyonu çalışmaları kapsamında, fizibilite çalışması ve müşavirlik hizmeti için ilgi beyanında bulunmaya davet ettiği bildirilmektedir.

23.02.2018

TANZANYA Elektrik İletim Hattı Döşenmesi İhalesi
T.C. Darüsselam Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinden 11.01.2018 tarihinde alınan bir yazıda; Tanzanya’nın Ruanda sınırındaki Rusumo Bölgesinden, Nyakanazi Bölgesine 110 kilometrelik elektrik iletim hattı döşenmesi için Afrika Kalkınma Bankası desteğiyle ihaleye çıkıldığı bildirilmektedir. Müşavirlik yazısında, talep edilmesi halinde ihale dokümanlarının alınması ve sunulmasında ve idareye sunulmasında gerekli desteğin verileceği belirtilmiştir.

26.02.2018

HiNDiSTAN Delhi Su Şebekesinin İyileştirilmesi
T.C. Dışişleri Bakanlığı Ekonomik İkili İşler Genel Müdürlüğü’nden alınan bir yazı ve eklerinde, Delhi Eyalet Hükümeti bünyesinde kente içme suyu temininden sorumlu “Delhi Jal Board” isimli kuruluş tarafından Hindistan’ın Asya Kalkınma Bankası’ndan temin ettiği krediyle yürütülmesi öngörülen "Delhi Su Şebekesi iyileştirme Yatırım Programı" kapsamında açılan ihale duyurusu yer almakta ve nitelikli inşaat firmaları teklif vermeye davet edilmektedir.

26.02.2018

HONG KONG Hong Kong İhale Duyuruları
T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden 18.01.2018 tarihinde alınan ve bir örneği ekte sunulan iletide, Hong Kong yönetimince 3 adet ihale açıldığı bildirilmektedir. Açılan ihalelere ilişkin Ataşeliğin gönderdiği belge (İngilizce ve tercümesi) ekte sunulmaktadır. İhalelere ilişkin tarafımızdan yapılan duyurunun “İhale Tarihi” alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

01.03.2018

ROMANYA Romanya'da 1 Milyon Euro Üzerinde Açılan Yeni İhaleler
Romanya Ulusal elektronik web sitesinde (www.e-licitatie.ro) yer alan ve 1 Milyon Avroyu aşan ihalelerin listesi, T.C. Bükreş Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nden alınmakla ekte sunulmaktadır. Çoklu ihale duyurumuzun "İhale Tarihi" alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

01.03.2018

HIRVATiSTAN Prukljan Projesi için Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri Sunulmasına Yönelik Niyet Beyanı Çağrısı
Hırvatistan Cumhuriyeti’nin Ankara Büyükelçiliği’nden gönderilen bir yazıda; Hırvatistan Emlak Bakanlığı’nın, Skradin ilçesinde bulunan Prukljan Turizm Projesinin gerçekleştirilmesi ve kavramsal tasarımının geliştirilmesi için mühendislik, danışmanlık hizmetleri alanında deneyimli şirketlerden Niyet Beyanı talep ettiği bildirilmektedir.

26.02.2018

KIRGIZiSTAN Altın Madeni İhalesi
T.C. Dışişleri Bakanlığı Ekonomik İkili İşler Genel Müdürlüğü’nden alınan 06.02.2018 tarihli bir yazı ve ekinde; Kırgızistan Sanayi, Enerji ve Madencilik Devlet Komitesince; ülkenin "Bash Nura" ve "Chetke-archalu" bölgelerindeki altın madeni sahalarında açık artırma ihale yöntemi ile altın aranmasına ilişkin düzenlenen ihale duyurusu yer almaktadır.

06.03.2018

SRİ LANKA Ağır Mineralli Kumların İhale İle Satışına İlişkin Teklif Çağrısı
Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti “Lanka Mineral Sands Limited” isimli devlet kuruluşunun çeşitli mineral ürünlerin satışına ilişkin ihale duyurusu ve ilgili ihale dokümanları, Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti’nin Ankara Büyükelçiliği’nden alınmış olup ekte sunulmaktadır. Duyuruda, ilgilenen ulusal ve uluslararası firmalar, söz konusu minerallerin satışına teklif vermeye davet edilmektedir.

07.03.2018

HiNDiSTAN Kwar Hidroelektrik Santral Projesine İlişkin İki Ayrı İhale Duyurusu
T.C. Dışişleri Bakanlığı Ekonomik İkili İşler Genel Müdürlüğü’nden alınan ve bir örneği ilişikte sunulan yazıda; Hindistan’daki Chenab Valley Power Projects Ltd. Şirketinin düzenlediği Jammu Keşmir'de gerçekleştirilmesi öngörülen Kwar hidroelektrik santral projesine ilişkin iki ayrı ihale duyurusu yer almaktadır. Çoklu ihale duyurumuzun "İhale Tarihi" alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

27.03.2018

HIRVATiSTAN Taşınmaz Satışı
Hırvatistan Cumhuriyeti’nin Ankara Büyükelçiliği’nden gönderilen bir yazıda; Hırvatistan Emlak Bakanlığı’nın, Hırvatistan Cumhuriyeti mülkiyetinde bulunan 3 adet taşınmazın satışı için ilgilenenleri teklif vermeye davet ettiği bildirilmektedir.

03.04.2018

HONG KONG Hong Kong İhale Duyuruları
T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden 08.02.2018 tarihinde alınan ve bir örneği ekte sunulan iletide, Hong Kong yönetimince 2 adet ihale açıldığı bildirilmektedir. Açılan ihalelere ilişkin Ataşeliğin gönderdiği belge (İngilizce ve tercümesi) ekte sunulmaktadır. İhalelere ilişkin tarafımızdan yapılan duyurunun “İhale Tarihi” alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.