TOBB İhale Duyuruları

SÜRELİ İHALELER

İhaleler ile ilgili TOBB'a iletilen ek bilgilere Detaylı Bilgi kolonundan ulaşabilirsiniz.
Kolon başlıklarına tıklayarak sıralama yapabilirsiniz
Son Başvuru TarihiÜlkeKonuDetaylı Bilgi

13.12.2017

TUNUS Tunus'ta Açılan Uluslararası İhaleler
Tunus’ta açılan uluslararası nitelikteki ihaleler ile kamu alımlarına ilişkin T.C. Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nin derlediği özet bilgiler ekte sunulmaktadır. Çoklu ihale duyurumuzun "İhale Tarihi" alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

14.12.2017

ROMANYA Romanya'da 1 Milyon Euro Üzerinde Açılan Yeni İhaleler
T.C. Bükreş Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği tarafından 03.11.2017 tarihinde gönderilen, Romanya’da açılan ve tahmini değeri 1 Milyon Euro üzerindeki ihale ilanları listesi ekte sunulmaktadır. Çoklu ihale duyurumuzun "İhale Tarihi" alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

15.12.2017

KIRGIZiSTAN Kırgızistan’daki İlave İhaleler
Dışişleri Bakanlığı Ekonomik İkili İşler Genel Müdürlüğü’nden 13.11.2017 tarihinde alınan ve bir örneği ekte sunulan yazıda, Kırgızistan’da 2017 yılında gerçekleştirilmesi planlanan ilave ihaleler hakkında bilgiler yer almaktadır.

15.12.2017

KIRGIZiSTAN Issık Gölü Otel-Alışveriş Merkezi İnşaatı
Issık Gölü Otel-Alışveriş Merkezi’nin yenilenmesi amacıyla düzenlenen ihale duyurusunun bir örneği, T.C. Dışişleri Bakanlığı Ekonomik İkili İşler Genel Müdürlüğü’nden alınmakla ilişikte sunulmaktadır.

15.12.2017

TANZANYA Tanesco Müşavirlik Hizmeti Alımı İhaleleri
T.C. Darüsselam Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinden 23.11.2017 tarihinde alınan ve bir örneği ekte sunulan yazıda; Tanzanya’nın enerji kamu şirketi TANESCO’nun müşavirlik hizmeti alımı için uluslararası ihaleler açtığı bildirilmektedir.

15.12.2017

HONG KONG Hong Kong İhale Duyurusu
T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden 10.11.2017 tarihinde alınan ve bir örneği ekte sunulan iletide, Hong Kong yönetimince 9 ünite yangın müdahale aracı alımı için bir ihale açıldığı bildirilmektedir.

18.12.2017

SRİ LANKA Karma İmar Projelerine İlişkin Teklif Çağrısı (RFP)
Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Megapolis ve Batı Bölgesi Kalkınma Bakanlığı’na bağlı Kentsel Gelişim Kurulu’nun, Colombo’daki Pettah Chalmers Graneries Bölgesindeki karma imar projelerine katılım için düzenlediği ihaleye ilişkin teklif çağrısının bir örneği Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti’nin Ankara Büyükelçiliği’nden alınmakla ekte sunulmaktadır. Ekli duyuruda, deneyimli yatırımcı/geliştirici firmalar söz konusu Bölgenin 99 yıllığına kiralanması ve imar projelerinin geliştirilmesi işine teklif vermeye davet edilmektedir.

21.12.2017

ROMANYA Romanya'da 1 Milyon Euro Üzerinde Açılan Yeni İhaleler
Romanya Ulusal elektronik web sitesinde (www.e-licitatie.ro) yer alan ve 1 Milyon Avroyu aşan ihalelerin listesi, T.C. Bükreş Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nden alınmakla ekte sunulmaktadır.

09.01.2018

HONG KONG Hong Kong İhale Duyuruları
T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden 22.11.2017 ve 30.11.2017 tarihlerinde gönderilen iletilerde, Hong Kong yönetimince 5 adet ihale açıldığı bildirilmektedir. Açılan ihalelere ilişkin Ataşeliğin gönderdiği belge (İngilizce ve tercümesi) ekte sunulmaktadır. İhalelere ilişkin tarafımızdan yapılan duyurunun “İhale Tarihi” alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

16.01.2018

ROMANYA Romanya'da 1 Milyon Euro Üzerinde Açılan Yeni İhaleler
Romanya Ulusal elektronik web sitesinde (www.e-licitatie.ro) yer alan ve 1 Milyon Avroyu aşan ihalelerin listesi, T.C. Bükreş Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nden alınmakla ekte sunulmaktadır. Çoklu ihale duyurumuzun "İhale Tarihi" alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

17.01.2018

TANZANYA 44 Yük Vagonu Alımı İhalesi
Tanzanya Demiryolu İdaresi RAHCO’nun, 44 tane yük vagonu alımı için düzenlediği uluslararası ihale duyurusunun bir örneği, T.C. Darüsselam Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinden alınmakla ekte sunulmaktadır.

07.03.2018

HiNDiSTAN Kwar Hidroelektrik Santral Projesine İlişkin İki Ayrı İhale Duyurusu
T.C. Dışişleri Bakanlığı Ekonomik İkili İşler Genel Müdürlüğü’nden alınan ve bir örneği ilişikte sunulan yazıda; Hindistan’daki Chenab Valley Power Projects Ltd. Şirketinin düzenlediği Jammu Keşmir'de gerçekleştirilmesi öngörülen Kwar hidroelektrik santral projesine ilişkin iki ayrı ihale duyurusu yer almaktadır. Çoklu ihale duyurumuzun "İhale Tarihi" alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.