TOBB İhale Duyuruları

SÜRELİ İHALELER

İhaleler ile ilgili TOBB'a iletilen ek bilgilere Detaylı Bilgi kolonundan ulaşabilirsiniz.
Kolon başlıklarına tıklayarak sıralama yapabilirsiniz
Son Başvuru TarihiÜlkeKonuDetaylı Bilgi

24.10.2018

iSViÇRE Supply of expansion tanks for water cooling systems
Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi CERN’in genleşme tankları alımı için düzenlediği ihaleye ilişkin bilgiler, Birliğimizin CERN – Türkiye Sanayi İrtibat Ofisi’nden alınmakla ekte sunulmaktadır.

31.10.2018

iSViÇRE Supply of Heating Jackets consolidation LHC and TDIS
Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi CERN’in ısı gömlekleri alımı için düzenlediği ihaleye ilişkin bilgiler, Birliğimizin CERN – Türkiye Sanayi İrtibat Ofisi’nden alınmakla ekte sunulmaktadır.

05.11.2018

iSViÇRE Supply of vacuum chambers for the TIDVG5 SPS internal dump
Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi CERN’in vakum odaları alımı için düzenlediği ihaleye ilişkin bilgiler, Birliğimizin CERN – Türkiye Sanayi İrtibat Ofisi’nden alınmakla ekte sunulmaktadır.

06.11.2018

TUNUS Tunus'ta Açılan Uluslararası İhaleler
Tunus’ta açılan uluslararası nitelikteki ihaleler ile kamu alımlarına ilişkin T.C. Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nin derlediği özet bilgiler, ekte sunulmaktadır. Çoklu ihale duyurusunun "İhale Tarihi" alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

06.11.2018

HOLLANDA 28 inch 2Kx2K Kare Ekran Alımı
Avrupa Hava Trafiği Güvenliği Örgütü (EUROCONTROL) tarafından Örgütün Maastricht UAC Üst Bölge Kontrol Merkezi’ne 28 inch 2Kx2K kare ekranlar alınması için ihale açılmıştır. İhaleyle ilgili belge ekte sunulmaktadır.

12.11.2018

iSViÇRE Supply of Earth and Configuration Switches
Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi CERN’in topraklama ve yapılandırma anahtarları alımı için düzenlediği ihaleye ilişkin bilgiler, Birliğimizin CERN – Türkiye Sanayi İrtibat Ofisi’nden alınmakla ekte sunulmaktadır.

14.09.2018

SRİ LANKA Tıbbi Malzeme Alım İhaleleri
T.C. Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü’nden alınan ve bir örneği ekte sunulan yazıda; Sri Lanka Devlet İlaç Kurumu Satın Alma Komitesinin tıbbi malzemeler alımı için düzenlediği ihalelere ilişkin ilanlar yer almaktadır. Çoklu ihale duyurumuzun "İhale Tarihi" alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.