TOBB İhale Duyuruları

İHALE LİSTESİ

İhaleler ile ilgili TOBB'a iletilen ek bilgilere Detaylı Bilgi kolonundan ulaşabilirsiniz.
Kolon başlıklarına tıklayarak sıralama yapabilirsiniz
Son Başvuru TarihiÜlkeKonuDetaylı Bilgi

27/11/2017

TANZANYA Yüksek Erişime Sahip Veri Tabanı Sistemlerinin Tasarlanması, Tedarik Edilmesi, Kurulması
Tanzanya Gelir İdaresinin Yüksek Erişime Sahip Veri Tabanı Sistemlerinin Tasarlanması, Tedarik Edilmesi, Kurulması için düzenlediği ihale duyurusunun bir örneği T.C. Darüsselam Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinden alınmakla ekte sunulmaktadır.

28/11/2017

TANZANYA Lokomotif, Vagon vb. Demiryolu Malzemeleri Tedariki İhalesi
Tanzanya Demiryolu Limited Şirketinin lokomotif, vagon vb. demiryolu malzemeleri tedariki için düzenlediği ihale duyurularının birer örneği T.C. Darüsselam Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliğinden alınmakla ekte sunulmaktadır.

06/12/2017

HONG KONG Hong Kong İhale Duyuruları
T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden 25.10.2017 tarihinde gönderilen ve bir örneği ekte sunulan iletide, Hong Kong yönetimince 4 adet ihale açıldığı bildirilmektedir. Açılan ihalelere ilişkin Ataşeliğin gönderdiği belge (İngilizce ve tercümesi) ekte sunulmaktadır.

11/12/2017

SRİ LANKA Deniz suyu Arıtma Tesisi Kurulmasına İlişkin Teklif Çağrısı (RFP)
Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Kalkınma Stratejileri ve Uluslararası Ticaret Bakanlığı Yatırım Kurulu’nun, Sri Lanka’nın Hambantota Bölgesinde kurulması planlanan 20000 m3/gün kapasiteli “Deniz suyu Arıtma Tesisi” için düzenlediği ihaleye ilişkin teklif çağrısının bir örneği Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti’nin Ankara Büyükelçiliği’nden alınmakla ekte sunulmaktadır. Ekli duyuruda, deneyimli firmalar / yatırımcılar söz konusu tesisin yatırımı, inşaatı ve tesis yönetimi işine teklif vermeye davet edilmektedir.

13/12/2017

TUNUS Tunus'ta Açılan Uluslararası İhaleler
Tunus’ta açılan uluslararası nitelikteki ihaleler ile kamu alımlarına ilişkin T.C. Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nin derlediği özet bilgiler ekte sunulmaktadır. Çoklu ihale duyurumuzun "İhale Tarihi" alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

14/12/2017

ROMANYA Romanya'da 1 Milyon Euro Üzerinde Açılan Yeni İhaleler
T.C. Bükreş Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği tarafından 03.11.2017 tarihinde gönderilen, Romanya’da açılan ve tahmini değeri 1 Milyon Euro üzerindeki ihale ilanları listesi ekte sunulmaktadır. Çoklu ihale duyurumuzun "İhale Tarihi" alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

15/12/2017

KIRGIZiSTAN Kırgızistan’daki İlave İhaleler
Dışişleri Bakanlığı Ekonomik İkili İşler Genel Müdürlüğü’nden 13.11.2017 tarihinde alınan ve bir örneği ekte sunulan yazıda, Kırgızistan’da 2017 yılında gerçekleştirilmesi planlanan ilave ihaleler hakkında bilgiler yer almaktadır.

15/12/2017

HONG KONG Hong Kong İhale Duyurusu
T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden 10.11.2017 tarihinde alınan ve bir örneği ekte sunulan iletide, Hong Kong yönetimince 9 ünite yangın müdahale aracı alımı için bir ihale açıldığı bildirilmektedir.

18/12/2017

SRİ LANKA Karma İmar Projelerine İlişkin Teklif Çağrısı (RFP)
Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Megapolis ve Batı Bölgesi Kalkınma Bakanlığı’na bağlı Kentsel Gelişim Kurulu’nun, Colombo’daki Pettah Chalmers Graneries Bölgesindeki karma imar projelerine katılım için düzenlediği ihaleye ilişkin teklif çağrısının bir örneği Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti’nin Ankara Büyükelçiliği’nden alınmakla ekte sunulmaktadır. Ekli duyuruda, deneyimli yatırımcı/geliştirici firmalar söz konusu Bölgenin 99 yıllığına kiralanması ve imar projelerinin geliştirilmesi işine teklif vermeye davet edilmektedir.

21/12/2017

ROMANYA Romanya'da 1 Milyon Euro Üzerinde Açılan Yeni İhaleler
Romanya Ulusal elektronik web sitesinde (www.e-licitatie.ro) yer alan ve 1 Milyon Avroyu aşan ihalelerin listesi, T.C. Bükreş Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nden alınmakla ekte sunulmaktadır.