TOBB İhale Duyuruları

İHALE LİSTESİ

İhaleler ile ilgili TOBB'a iletilen ek bilgilere Detaylı Bilgi kolonundan ulaşabilirsiniz.
Kolon başlıklarına tıklayarak sıralama yapabilirsiniz
Son Başvuru TarihiÜlkeKonuDetaylı Bilgi

29/05/2017

HONG KONG Hong Kong İhale Duyuruları
T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden 06.04.2017 tarihinde gönderilen iletide, Hong Kong yönetimince 3 adet ihale açıldığı bildirilmektedir. İletide ayrıca, Hong Kong Hükümeti Lojistik Dairesinde (GLD- Government Logistics Department) bir tedarikçiler listesi tutulduğu ve firmalarımızın http://www.gldetb.gov.hk adresinden söz konusu tedarikçiler listesine kayıt yaptırabilecekleri ve açılan ihalelerden doğrudan haberdar olabilecekleri belirtilmektedir. Bunun dışında, Hong Kong Hükümeti’nin e-Tender Box (ETB) adlı bir elektronik ihale sistemi kullanmakta olduğu; GLD’nin tedarikçiler listesine kayıtlı ve üye firmaların http://www.gldetb.gov.hk adresinde bulunan elektronik ihale sistemine girerek ihale dokümanlarını kendi bilgisayarlarına indirebilecekleri bilgisi de verilmektedir. Açılan ihalelere ilişkin Ataşeliğin gönderdiği belge (İngilizce ve tercümesi) ekte sunulmaktadır. İhalelere ilişkin tarafımızdan yapılan duyurunun “İhale Tarihi” alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

29/05/2017

IRAK Irak Petrol Bakanlığı-Midland Rafinerisinin Tedarik Listeleri
Irak Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ticaret Ataşeliğinden alınan bir iletinin ekinde yer alan; Irak Petrol Bakanlığı Midland Rafinerisinin çeşitli malzemeler, filtreler, kimyasal maddeler, metaller, yedek parçalar ve donanım gereksinimini gösterir tedarik listeleri ekte sunulmaktadır.

31/05/2017

BURUNDi Tıbbi Malzemeler Alımı İhalesi
Burundi Sağlık Bakanlığı’nın tıbbi malzemeler alımına ilişkin ihale duyurusu, Burundi’nin Ankara Büyükelçiliği’nin 17.05.2017 tarihli yazısı ekinde alınmakla ilişikte sunulmaktadır.

31/05/2017

KARADAĞ CUMHURİYETi Karadağ’daki Turistik Yerlerin Değerlendirilmesi için Açılan İhalelerde Süre Uzatımı
22.12.2016 tarihinde yaptığımız bir duyuruda; Karadağ’ın Kolaşin 1600 m Kayak Merkezi için zemin geliştirme inşaatına yönelik olarak arsanın uzun vadeli olarak kiralanması, "EKOLodge" Vranjina turistik kompleksinin inşaatına yönelik arsanın uzun vadeli olarak (en az 31 yıl, en fazla 90 yıl) kiralanması ve Herceg Novi Belediyesi Donja Arza lokasyonunda bulunan arsa ve deniz bölgesinin uzun vadeli olarak (en az 31 yıl, en fazla 90 yıl) kiralanması konulu ihale bilgileri yer almaktaydı. Ekonomi Bakanlığı Serbest Bölgeler, Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdürlüğü’nden 08.03.2017 tarihinde alına bir yazıda, söz konusu ihalelerin sürelerinin 31.05.2017 tarihine kadar uzatıldığı bildirilmiştir. Söz konusu ihalelere ilişkin güncellenmiş bilgi notu ile Karadağ Özelleştirme ve Sermaye Yatırım Konseyi Turistik Yerlerin Değerlendirilmesi için kurulmuş İhale Komisyonu’nun yaptığı önceki duyurular ekte sunulmaktadır.

31/05/2017

HONG KONG Hong Kong İhale Duyuruları
T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden 19.04.2017 tarihinde gönderilen iletide, Hong Kong yönetimince 4 adet ihale açıldığı bildirilmektedir. İletide ayrıca, Hong Kong Hükümeti Lojistik Dairesinde (GLD- Government Logistics Department) bir tedarikçiler listesi tutulduğu ve firmalarımızın http://www.gldetb.gov.hk adresinden söz konusu tedarikçiler listesine kayıt yaptırabilecekleri ve açılan ihalelerden doğrudan haberdar olabilecekleri belirtilmektedir. Bunun dışında, Hong Kong Hükümeti’nin e-Tender Box (ETB) adlı bir elektronik ihale sistemi kullanmakta olduğu; GLD’nin tedarikçiler listesine kayıtlı ve üye firmaların http://www.gldetb.gov.hk adresinde bulunan elektronik ihale sistemine girerek ihale dokümanlarını kendi bilgisayarlarına indirebilecekleri bilgisi de verilmektedir. Açılan ihalelere ilişkin Ataşeliğin gönderdiği belge (İngilizce ve tercümesi) ekte sunulmaktadır. İhalelere ilişkin tarafımızdan yapılan duyurunun “İhale Tarihi” alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

01/06/2017

IRAK Irak Sağlık Bakanlığı Alımları
Irak Cumhuriyeti’nin Ankara Büyükelçiliği Ticaret Ataşeliğinden 09.05.2017 tarihinde alınan ve bir örneği ekte sunulan yazıda; Irak Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından tıbbi teşhiste kullanılan malzemeler, kırık tedavi gereçleri alımı için ihaleler açıldığı bildirilmektedir. Çoklu ihale duyurumuzun "İhale Tarihi" alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

01/06/2017

IRAK Açık Denizde Kendiliğinden Yükselebilen Mobil Konaklama ve Hizmet Platformu Yapımı
Irak Cumhuriyeti Petrol Bakanlığı Basra Petrol Şirketi’nin açık denizde kendiliğinden yükselebilen mobil konaklama ve hizmet platformu yapımına ilişkin ihale duyurusu, Irak Cumhuriyeti’nin Ankara Büyükelçiliği Ticaret Ataşeliğinin 23.05.2017 tarihli yazısı ekinde alınmakla ilişikte sunulmaktadır.

02/06/2017

HONG KONG Hong Kong İhale Duyurusu
T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden 27.04.2017 tarihinde gönderilen iletide, Hong Kong yönetimince 1 adet ihale açıldığı bildirilmektedir. İletide ayrıca, Hong Kong Hükümeti Lojistik Dairesinde (GLD- Government Logistics Department) bir tedarikçiler listesi tutulduğu ve firmalarımızın http://www.gldetb.gov.hk adresinden söz konusu tedarikçiler listesine kayıt yaptırabilecekleri ve açılan ihalelerden doğrudan haberdar olabilecekleri belirtilmektedir. Bunun dışında, Hong Kong Hükümeti’nin e-Tender Box (ETB) adlı bir elektronik ihale sistemi kullanmakta olduğu; GLD’nin tedarikçiler listesine kayıtlı ve üye firmaların http://www.gldetb.gov.hk adresinde bulunan elektronik ihale sistemine girerek ihale dokümanlarını kendi bilgisayarlarına indirebilecekleri bilgisi de verilmektedir. Açılan ihaleye ilişkin Ataşeliğin gönderdiği belge (İngilizce ve tercümesi) ekte sunulmaktadır.

05/06/2017

IRAK Irak Petrol Bakanlığı-Midland Rafinerisinin Tedarik Listeleri
Irak Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ticaret Ataşeliğinden 04.05.2017 tarihinde gönderilen bir iletinin ekindeki Irak Petrol Bakanlığı Midland Rafinerisinin gereksinimi olan tedarik listeleri ekte sunulmaktadır.

14/06/2017

TUNUS Tunus'ta Açılan Uluslararası İhaleler
Tunus’ta açılan uluslararası nitelikteki ihaleler ile kamu alımlarına ilişkin T.C. Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nin derlediği özet bilgiler ekte sunulmaktadır. Çoklu ihale duyurumuzun "İhale Tarihi" alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

13/06/2017

ARJANTiN Arjantin Liman, Antrepo ve Kuru Havuz İhaleleri
Arjantin Cumhuriyeti Büyükelçiliği’nden 21.12.2016 tarihinde alınan bir yazıya dayanarak, Arjantin’in Posadas, Misiones Bölgesinde gerçekleştirilecek 3 adet ihaleye (1- Liman ve Antrepo, 2- Posadas Kuru Havuzu, 3- Santa Ana Limanı) ilişkin bilgiler, aynı tarihte tarafımızdan duyurulmuştu. Söz konusu duyuruda, Pasadas ve Santa Ana Liman İdaresi’nin (APPSA) yazısında belirtilen ihalelerin başvuru tarihlerinin 2017 Yılının Şubat Ayına kadar uzatıldığı belirtilmekteydi. Arjantin Cumhuriyeti Büyükelçiliği bugün (13.02.2017) gönderdiği, bir örneği ekte sunulan iletide, ihale şartnamesinin 13 Şubat 2017 Pazartesi gününden itibaren satın alınabileceği bildirmektedir.

15/06/2017

IRAK Irak’ta Yatırım Fırsatı: Seramik Yer Karoları Fabrikasının İyileştirilmesi ve İşletilmesi
Irak Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ticaret Ataşeliğinden 17.05.2017 tarihinde alınan ve bir örneği ekte sunulan yazıda; Irak Sanayi ve Madenler Bakanlığı’nın The State Company for Glass &Refractories lndustry (SCG&R) Şirketine bağlı seramik yer karoları fabrikasının iyileştirilmesi ve işletilmesine talip olabilecek yatırımcıları teklif vermeye davet ettiği bildirilmektedir.

15/06/2017

IRAK South Oil Petrol Şirketinin Yangın Önleme Sisteminin Yenilenmesi
Irak Cumhuriyeti Petrol Bakanlığı South Oil Petrol Şirketi’nin yangın önleme sisteminin yenilenmesi işi için, yeterli tecrübeye sahip adaylar teklif vermek üzere teknik ön yeterlik başvurusuna davet edilmektedir.

19/06/2017

IRAK Irak Petrol Bakanlığı-Midland Rafinerisinin Tedarik Listeleri
Irak Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ticaret Ataşeliğinden alınan bir iletinin ekinde yer alan; Irak Petrol Bakanlığı Midland Rafinerisinin çeşitli malzemeler, kimyasal maddeler, metaller, yedek parçalar ve donanım gereksinimini gösterir tedarik listeleri ekte sunulmaktadır.

20/06/2017

IRAK Abdul Abbas Hashem Dizel Enerji Santralinin İyileştirilmesi
Irak Elektrik Bakanlığı’nın (MOE) Abdul Abbas Hashem Dizel Enerji Santralinin, İyileştir-İşlet-Devret (ROT) modeliyle iyileştirilmesine ilişkin ihale duyurusu, Irak Cumhuriyeti’nin Ankara Büyükelçiliği’nin 22.05.2017 tarihli yazısı ekinde alınmakla ilişikte sunulmaktadır.

23/06/2017

HONG KONG Hong Kong İhale Duyuruları
T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden 05.05.2017 tarihinde gönderilen iletide, Hong Kong yönetimince 4 adet ihale açıldığı bildirilmektedir. İletide ayrıca, Hong Kong Hükümeti Lojistik Dairesinde (GLD- Government Logistics Department) bir tedarikçiler listesi tutulduğu ve firmalarımızın http://www.gldetb.gov.hk adresinden söz konusu tedarikçiler listesine kayıt yaptırabilecekleri ve açılan ihalelerden doğrudan haberdar olabilecekleri belirtilmektedir. Bunun dışında, Hong Kong Hükümeti’nin e-Tender Box (ETB) adlı bir elektronik ihale sistemi kullanmakta olduğu; GLD’nin tedarikçiler listesine kayıtlı ve üye firmaların http://www.gldetb.gov.hk adresinde bulunan elektronik ihale sistemine girerek ihale dokümanlarını kendi bilgisayarlarına indirebilecekleri bilgisi de verilmektedir. Açılan ihalelere ilişkin Ataşeliğin gönderdiği belge (İngilizce ve tercümesi) ekte sunulmaktadır. İhalelere ilişkin tarafımızdan yapılan duyurunun “İhale Tarihi” alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

27/06/2017

TUNUS Tunus'ta Açılan Uluslararası İhaleler
Tunus’ta açılan uluslararası nitelikteki ihaleler ile kamu alımlarına ilişkin T.C. Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nin derlediği özet bilgiler ekte sunulmaktadır. Çoklu ihale duyurumuzun "İhale Tarihi" alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

29/06/2017

HONG KONG Hong Kong İhale Duyuruları
T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden 19.05.2017 tarihinde gönderilen iletide, Hong Kong yönetimince 4 adet ihale açıldığı bildirilmektedir. İletide ayrıca, Hong Kong Hükümeti Lojistik Dairesinde (GLD- Government Logistics Department) bir tedarikçiler listesi tutulduğu ve firmalarımızın http://www.gldetb.gov.hk adresinden söz konusu tedarikçiler listesine kayıt yaptırabilecekleri ve açılan ihalelerden doğrudan haberdar olabilecekleri belirtilmektedir. Bunun dışında, Hong Kong Hükümeti’nin e-Tender Box (ETB) adlı bir elektronik ihale sistemi kullanmakta olduğu; GLD’nin tedarikçiler listesine kayıtlı ve üye firmaların http://www.gldetb.gov.hk adresinde bulunan elektronik ihale sistemine girerek ihale dokümanlarını kendi bilgisayarlarına indirebilecekleri bilgisi de verilmektedir. Açılan ihalelere ilişkin Ataşeliğin gönderdiği belge (İngilizce ve tercümesi) ekte sunulmaktadır. İhalelere ilişkin tarafımızdan yapılan duyurunun “İhale Tarihi” alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

01/08/2017

BURUNDi Alışveriş Merkezi İnşaatı
Burundi Maliye Bakanlığı’nın Başkent Bujumbura’da bir alışveriş merkezi inşaatına ilişkin ihale duyurusu, Burundi’nin Ankara Büyükelçiliği’nin 17.05.2017 tarihli yazısı ekinde alınmakla ilişikte sunulmaktadır.