TOBB İhale Duyuruları

İHALE LİSTESİ

İhaleler ile ilgili TOBB'a iletilen ek bilgilere Detaylı Bilgi kolonundan ulaşabilirsiniz.
Kolon başlıklarına tıklayarak sıralama yapabilirsiniz
Son Başvuru TarihiÜlkeKonuDetaylı Bilgi

01/05/2018

HiNDiSTAN Hidroelektrik Santral İnşaatının Erken Uyarı Sistemlerinin Tedarik ve Kurulumu
T.C. Dışişleri Bakanlığı Ekonomik İkili İşler Genel Müdürlüğü’nden alınan ve bir örneği ekte sunulan yazıda; Hindistan’ın Arunachal Pradesh Eyaletinde yer alan "Pare Hydroelectric Project" elektrik santral inşaatının erken uyarı sistemlerinin tedarik ve kurulumu için bir ihale açıldığı bildirilmektedir.

08/05/2018

SRİ LANKA Sri Lanka Standartlar Enstitüsü için Laboratuvar Kurulumu İhalesi
T.C. Dışişleri Bakanlığı Ekonomik İkili İşler Genel Müdürlüğü’nden alınan bir yazıda; Sri Lanka Bilim, Teknoloji ve Araştırma Bakanlığı'nın, Sri Lanka Standartlar Enstitüsü için Malabe Bölgesinde yeşil bina konsepti ile gelişmiş bir laboratuvar tesisi tasarımı, inşası ve kontrolü ile laboratuvar ekipmanları kurulumu için yetkin kurum ve kuruluşları teklif vermeye davet ettiği bildirilmektedir.

10/05/2018

HONG KONG Hong Kong İhale Duyuruları
T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden 28.03.2018 tarihinde alınan ve bir örneği ekte sunulan yazı ve eklerinde, Hong Kong yönetimince makine-teçhizat, mobilya, kâğıt, motorlu taşıt sektörlerindeki alımlara yönelik ihaleler açıldığı bildirilmektedir. İhalelere ilişkin tarafımızdan yapılan duyurunun “İhale Tarihi” alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.

21/05/2018

HONG KONG Hong Kong İhale Duyuruları
T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden alınan ve bir örneği ekte sunulan iletide, Hong Kong yönetimince makine-teçhizat, yazılım ve yangın aracı alımlarına yönelik ihaleler açıldığı bildirilmektedir. Açılan ihalelere ilişkin Ataşeliğin gönderdiği belgeler ekte sunulmaktadır. İhalelere ilişkin tarafımızdan yapılan duyurunun “İhale Tarihi” alanına son başvuru tarihi en geç olan ihalenin tarihi yazılmıştır.